English Search Email Home

אהבה עכשיו

התאמה זוגית, הכרויות, שידוכים, פנויים, פנויות...

צור קשר

רוצה להתחתן

 הכרויות

התאמה זוגית

אהבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

התאמה זוגית

אם מנסים לבחון את המרכיבים הרבים לזוגיות טובה אפשר לדבר על כמה דברים חשובים כמו:
נאמנות שהיא תכונה מפתח, ובסיס של כל הזוגיות. הנאמנות היא גם פיזית וגם נפשית. הנאמנות פורחת מתוכך ורק ממך. רק אם אתה בעצמך שולט על זה ,רק אם אתה מתוכך מקבל את הנאמנות כבסיס אמין לחיים משותפים עם בני הזוג רק אז תוכל לפתח קשר, אוהב ואמיתי. הרבה אנשים חושבים שלכל הדברים אלה חייבת התאמת מזלות כי אחרת האהבה לא תצליח.
קיימות תיאוריות של התאמה זוגית באמצעות הורוסקופ ויש אנשים שלא יעשו צד ללא בדיקה של העניין אצל מומחה בתחום. בכל מקרה כדאי להחליט החלטה נבונה כדי לא להגיע לקבל  ייעוץ זוגי כאשר לפעמים יכול להיות מאוחר מידי.
פתיחות בזוגיות אין סודות ואין טעם להסתיר דברים מהעבר או מההווה.שתפו את בני הזוג ב התלבטויות ובפחדים שלכם.הציגו להם את החברים.דברו איתם על הנושאים המשמחים אתכם או המעציבים אתכם.זה חלק ממערכת זוגית וחלק מהיותכם ביחד כזוג.
חברות זה אומר שהיא או הוא הם החברים הכי טובה שלכם. צריך שיהיה לכם תחומי עניין משותפים וגם ידוע שחברים טובים מתחלקים בהכל. חברות מעין זו מבוססת על נאמנות ופתיחות היא הגדולה ביותר. באהבה יש לפעמים גם כאבים הנגרמות ע"י אכזבות שהם בעצם אי התאמה של הזוג.

 

 
 

לפעמים הקשר עם הבן או הבת זוג שלנו זה הדבר הכי טוב שקרה בחיינו אבל לפעמים משהו משתבש וגורם ליחסים להידרדר. יש סיבות רבות לשינוי לרעה של הזוגיות. הכל יכול להתחיל ממריבה טיפשית, בגידה, יחסי מין לא הכי טובים, בעיות פיננסיות ועוד.

המפתח לחיי של התאמה בין מזלות מושלמים רחוק מלהיות נגיש לכולם... רק אם נגלה מה שמפריע לזוגיות עם בחיר לבנו, רק אז נוכל למנוע את הסכסוכים הבאים ולשנות את הזוגיות לחלום. האגו שלנו כנראה זה אחת מהסיבות המרכזיות. אנחנו עסוקים רוב הזמן במה שאנחנו רוצים מהזוג שלנו ובמה אנחנו מקבלים ממנו, עד  ששוכחים לבדוק מה הוא רוצה.

היום מבלים חלק משמעותי מהזמן רק כדי לספק את השאיפות השונות שלנו: קריירה ושליטה, מסעדות טובות, שופינג, זוגיות, הם רק חלק מהדברים שבהם אנו חפצים. אך יש בעיה אחת: אחרי שהשגנו את מה שרצינו, כבר רודפים אחרי משהו אחר, כך שאנחנו שוב ושוב רצים.כאשר אנו מאוהבים בן הזוג נראה לנו כמו הנשמה התאומה שלנו, ואז בהדרגה התחושה הזאת מתחילה לשקוע ואז פתאום נראה שבן הזוג מתחיל לרצות יותר מדי לעצמו ולא להתחשב בנו. למעשה, בן הזוג הוא רק ראי לאגו שלנו. בני הזוג צריכים להיות מודעים לאגו המזיק שקיים בנו אותו אגו שהורס כל זוגיות טובה, האגו שדוחף כל אחד מבני הזוג להיות מעוניין  רק בסיפוק רצונותיו האישיים. הבעיה היא ששוכחים ואז הרגשת הניכור משתלטת על היחסים הזוגיים. משום כך לשני בני הזוג אחריות ולהתמודד כל הזמן עם האגו.

זוגיות וחיי הנישואין הם תהליך ממושך שמטרתו לחבר בין גבר ואישה כשלם. אם רוצים להעלות את הזוגיות שלנו על דרך מוכרת ובטוחה, עלינו לחשוף את האהבה, את המחילה ואת השותפות. בני הזוג שיכולים להעמיד בבסיס הקשר שלהם כל מה שנאמר קודם מתחילים להרגיש כיצד מעל הניגודים שקיימים ביניהם. וכך הם יכולים ליהנות מהמתנה הנפלאה של ביותר ויכולים להעניק זה לזה יחס טוב והתחשבות הדדית וכל זה מוביל להתפתחות משותפת. תהליך זה מסייע לבנייה של זוגיות מאושרים.

 

 
כל הזכויות © שמורות אתר אהבה